סיכום שנת עשייה

בית אבות נוה שלו מסכם שנה שמאופיינת בתנופת עשייה, פיתוח ובינוי, שדרוג ושיפור איכות הטיפול, כל זאת עבור רווחתם של דיירי בית האבות, ובני משפחותיהם.

כמקובל אצלנו בנוה שלו שוקדים הצוותים כל העת על שמירת אוירה ביתית, משפחתית ושיתופם של דיירי הבית ומשפחותיהם בנעשה בבית האבות.

הצוות הרב מקצועי המועסק בבית אבות נוה שלו, נותן מענה למגוון הצרכים של הדיירים ושם דגש מיוחד על יחס אישי לכל דייר ומציאת פתרון ייחודי לכל בקשה של דייר ובכל שעה משעות היממה.

עבורנו, נתינת שרות תוך כבוד לדייר, מענה אישי, אמין ומיידי זו אבן דרך.

בית אבות נוה שלו שוכן בלב סביבה כפרית ושקטה, מוקף גינה ירוקה ומטופחת ואנו מקיימים אירועים מיוחדים עבור הדיירים כארוחת בוקר בגינה, מדורת ל"ג בעמור, מנגל ביום העמצאות.

בסמוך לבית האבות, במרחק הליכה של כ-10 דקות קיים מרכז קניות המאפשר לחוות גם את תחושת העיר.

בית אבות נוה שלו ערוך לקבלת אוכלוסייה ברמות תפקוד פיזוית וקוגנטיביות שונות.

בבית האבות מחלקות התואמות את רמת תפקודו של כל דייר ודייר, מחלקת עצמאיים/תשושים ומחלקה סיעודית.

חדרי הדיירים חודשו, חדרים עם מרפסות שמש ובהן אדניות פורחות, תורמות לתחושה ביתית ואינטימית.

בנוה שלו נערכים אירועים על בסיס קבוע כגון: ימי הולדת לדיירים, חוגי ריקוד, ערבי שירה בציבור, אירוח אומנים, זמרים ורקדנים, בזארים למכירת ביגוד והנעלה, תרפיה עם בע"ח ואירוח של גני ילדים, בני נוער וחיילים.

בנוסף, עומדים בקשר קבוע ורציף עם קהילה תומכת. במסגרת פרוייקטים ייחודיים אנו חוגגים אירועים מיוחדים, לדוגמא: חייל שיריון שבחר לחגוג את יום הולדתו ה-21 עם חבריו יחד עם הדיירים שלנו בנוה שלו, אירוע שהותיר את הדיירים נרגשים לאורך זמן רב.

בבית האבות קיימת ספרייה ובה מגוון רחב של ספרים בתחומים שונים ובשפות שונות.

כמו כן, על ארוחות הדיירים, ממונה השף, השוקד לגוון ולעורר את תאבונם של הדיירים בארוחות מושקעות ומזינות בליווי ייעוץ של דיאטנית בית האבות. המטבח בעל תעודת כשרות והשגחת הרבנות פתח תקווה.

אנו בנוה שלו, מעודדים את הדיירים להשתתף ולקחת חלק בפעילויות השונות, וממליצים לבני המשפחות להיות שותפים.

"מכל הלב בנוה שלו" זו איננה עוד סממא! היא מיושמת הלכה למעשה כל העת בטיפול בדיירי בית האבות ומשפחותיהם.

2017-06-29T13:17:45+00:00