הבראה

הבראה 2019-06-11T13:04:37+02:00

הבראה והחלמה לקשישים

בית אבות נוה שלו – הבראה והחלמה לתקופה קצרה

בית אבות נוה שלו מעניק אפשרות להחלמה והבראה לקשישים במסגרת של בית אבות לתקופה קצרה באווירה משפחתית ומחזקת. אם אתם או קרוביכם זקוקים לתקופת הבראה זמנית לאחר שחרור מבית החולים (ויש צורך בטיפול בהשגחה רפואית, פיזיותרפיה כדומה), אם המטפל הקבוע נעדר, אם חלה התדרדרות זמנית בבריאות או כל סיבה אחרת – שהייה זמנית לתקופת החלמה בבית האבות עשויה לתת לכם פתרון זמני מושלם.

בית אבות להבראה והחלמה לתקופה קצרה

בית אבות לתקופה קצרה – מגוון פתרונות לבחירתכם

מגוון המחלקות בנוה שלו מאפשר לכל דייר למצוא את המחלקה המתאימה לו בהתאם למצבו: במחלקה לעצמאיים, במחלקה לתשושים, במחלקה סיעודית ועוד. הקשיש יוכל ליהנות הן ממגוון השירותים הקיימים, כמו מכון פיזיותרפיה חדיש ומאובזר עם צוות פיזיותרפיסטים מיומן, כמו גם מאפשרויות תעסוקה שונות והן מחברתם של בני גילו.

הדיירים הזמניים נהנים מפעילויות הבוקר והצהריים, מאוכל איכותי מבושל ע"י שף מקצועי בהנחיית דיאטנית  ובעיקר מאווירה ביתית ויחס אישי.

יצוין כי לא פעם, מוצא עצמו אדם מבוגר מגיע אל בית האבות לתקופה קצרה ומחליט להישאר בבית האבות באופן קבוע.

מחלקת ההחלמה וההבראה של מנוהלת ע"י גב' רחל בראל המתמחה בגיל שלישי. הצוותים המקצועיים במחלקות, ערוכים לכל סוג של טיפול, ברגישות מרבית ובמקצועיות.

לפרטים נוספים על בית אבות לתקופה קצרה המספק פתרון זמני לתקופת הבראה עבור יקירכם, צרו קשר עם בית אבות נוה שלו, בטלפון: 077-5712813.

לפני שבוחרים חשוב לדעת

במשך שנים היו הורינו בכל מצב ודרך כאן עבורנו; הם חשבו עלינו לפני שחשבו על עצמם, ויתרו על נוחותם ודחו חלק מחלומותיהם כדי שיהיה לנו כל מה שהיינו זקוקים לו, להמשך קריאה לחץ כאן
כמעט כל משפחה תעמוד בשלב מסויים בחייה בפני החלטה רבת משמעות הנוגעת לאיכות חייהם של הוריהם המתבגרים – מתי מגיע השלב בו הקשיש אינו יכול עוד לנהל חיים עצמאיים בכוחות עצמו להמשך קריאה לחץ כאן
בית אבות, כמו כל סביבת מגורים בה מעביר אדם תקופה מחייו, צריך להיות מותאם לאופיו של הקשיש. מבחר בתי האבות הקיימים היום, ומיפרט המיתקנים ופעילויות השונה שלהם להמשך קריאה לחץ כאן
מציאת פתרון דיור וסיעוד עבור בני משפחה קשישים, עשוי להיות הוצאה כספית כבדה שבני המשפחה מתקשים להתמודד עימה. כדאי לדעת שבמקרים מסוימים הנקבעים להמשך קריאה לחץ כאן
לפרטים חייגו: 077-5712813

לפניה מנציג השאר פרטים

שם

טלפון

עשר עובדות על נוה שלו
כתבות ומאמרים לגיל השלישי

סוגי הפתרונות שאנו מציעים:

דיור תומך בנוה שלו

דיור תומך

דיור תומך לקשישים עצמאיים ו"תשושים". שתי קומות של חדרים ביתיים ומקסימים. כל חדר כולל שירותים ומקלחת, מטבחון, מיטה, שידה וארון לביגוד וציוד אישי. החדרים ממוזגים ומטופחים, צופים לגינה מקסימה המקיפה את בית האבות. חלקם כוללים מרפסות מרווחות.
להמשך קריאה על עצמאיים ותשושים לחץ כאן

מחלקה סיעודית בנוה שלו

סיעודיים

המחלקה הסיעודית מעניקה תכנית טיפול אישית לכל דייר סיעודי על פי צרכיו ובעיותיו. צוות המחלקה הסיעודית משתמש בציוד וטכנולוגיות רפואיות חדישות, המותאמות לצרכיו הסיעודיים של הדייר, ומעניק לדיירים מערך הפעלה עשיר.

להמשך קריאה על סעודיים לחץ כאן

הבראה והחלמה בנוה שלו

החלמה

פתרון מושלם לתקופה קצרה להבראה והחלמה במסגרת של בית אבות, באווירה משפחתית ותומכת, לאחר שחרור מבית החולים, כאשר המטפל הקבוע נעדר, במקרה של התדרדרות זמנית בבריאות או מכל סיבה אחרת.

להמשך קריאה על החלמה לחץ כאן